Dziś sobota , 18 sierpnia 2018 r. imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ - 15.04.2018 R.

  1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Pamiętajmy, że bez świadectwa uczniów, które zostało spisane jako Pismo Święte, nigdy nie usłyszelibyśmy o Jezusie Chrystusie, o Jego śmierci i zmartwychwstaniu. Bez Ewangelii nigdy nie poznalibyśmy drogi do pełni wiary, którą powinien przebyć każdy i każda z nas. Zachęcamy do codziennego czytania Pisma Świętego.

  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.

  3. Msza św. w intencji beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w czwartek o godz. 18:oo.

  4. W najbliższy piątek - w trzeci piątek miesiąca - po Mszy św. o godz. 15:oo Droga Krzyżowa Bractwa Krzyża Świętego. Zapraszamy do modlitwy i rozważania Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa.

  5. W zawiązku z przygotowaniem do koronacji obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski zapraszamy na modlitwę różańcową pod przewodnictwem kapłanów codziennie o godz. 12:oo.

  6. Osobom, które złożyły swoje dary i ofiary na suknię i korony dla Matki Bożej dziękujemy i w dalszym ciągu prosimy o składanie darów. Niech każdy ma swój osobisty wkład w tym dziejowym wydarzeniu. Za dary i ofiary serdecznie dziękujemy. Wdzięczność wyrażamy w kapłańskiej modlitwie.

  7. W ostatnią niedzielę Parafialny Zespół Caritas zebrał do puszek kwotę 952 zł. jako wsparcie na cele Caritas Archidiecezji. Za przekazane ofiary serdecznie dziękujemy.

  8. Koncert organowy w wykonaniu nauczycieli i uczniów Szkoły Muzycznej w Szczecinie w najbliższą niedzielę o godz. 16:oo, na który serdecznie zapraszamy.

  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabywamy w zakrystii.

  10. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy życzenia Bożego błogosławieństwa..


Niech nasza wiara w Zmartwychwstanie Jezusa kształtuje naszą codzienność i rodzi owoce, które mają wartość przed Bogiem. W tym duchu przyjmijmy błogosławieństwo.

Odsłon: 169